Jesteśmy dystrybutorem

Start logo

Newsletter

Twój emailWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bonus Eurotech Sp. z o.o. w celu otrzymywania firmowego newslettera.


O firmie

BONUS EUROTECH istnieje na krajowym  i europejskim rynku od 1991 roku.

 

W pierwszym etapie działalności firma zajmowała się wyłącznie importem i dystrybucją materiałów samoprzylepnych dla szerokiej gamy odbiorców.

 

Jako solidny i profesjonalny dostawca Bonus Eurotech zdobył w szybkim tempie zaufanie i uznanie licznej rzeszy klientów oraz umocnił swoją pozycję na rynku.

 

W 1998 roku – w odpowiedzi na potrzeby klientów Bonus Eurotech uruchomił własny Dział Produkcji, stając się przez to jeszcze bardziej nowoczesnym i elastycznym partnerem.

 

Od tego czasu stale wprowadza nowe technologie produkcji i rozbudowuje swój park maszynowy.

 

Wszystkie działania Bonus Eurotech są ukierunkowane na utrzymanie swojej oferty produktowej i usług na najwyższym poziomie pod względem funkcjonalności, nowoczesności i jakości.

 

Potwierdzając chęć ciągłego doskonalenia wszystkich procesów przedsiębiorstwa, w 2005r. firma wdrożyła system zarządzania jakością wg normy ISO 9001. Ze względu na prowadzenie dzialności w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego firma zdecydowała w 2011 roku wdrożyć system zarządzania środowiskowego wg normy ISO 14001.

 

Nasze produkty i usługi znajdują coraz większe zainteresowanie  odbiorców zagranicznych.

 

Aktualnie Bonus Eurotech zajmuje liczącą się pozycję na rynku polskich dystrybutorów materiałów samoprzylepnych.